פורטל הבטיחות המקיף של ישראל  SAFETY OFFICER  הוקם על מנת לרכז באתר אחד באופן מקיף ונגיש, את הניסיון והידע מציל החיים אותם צברנו, על מנת שתעשו בו שימוש לנוחיותכם.

תרבות בטיחות עבורנו הינה שליחות אותה בחרנו להוביל ולהפיץ על מנת לקדם למען התעשייה והקהילה כולה במדינת ישראל.

בפורטל הבטיחות תוכלו לקבל מידע מקצועי, איתור נותני שירותים בתחום הבטיחות, עדכונים, בלוג בטיחות שיעניק סקירה וציונים על מוצרי בטיחות , אפשרות קבלת הצעות מחיר, סקרים  און-ליין ועוד מספר רב של פיצ’רים טכנולוגיים שמערכת  SAFETY OFFICER  תטמיע לאורך הזמן באתר, על מנת להקל על התמצאותכם בתחום הבטיחות ועל מנת להעשיר את הידע שלכם בתחום ידע מציל חיים כמו זה.

 

מה חברתנו מציעה?  SAFETY OFFICER מתמחה באיתור ופילוח ממוני בטיחות, והתאמה מדויקת של הממונה המתאים  לפי אופי העבודה, סגנונות אישיות  ותקשורת, והאינטראקציה בין אישית של המנהל וממונה הבטיחות המיועד.

בפגישת הכרות הראשונית אצל הלקוח  אנו נלמד את צרכי הלקוח ודרכי הניהול שלו, על מנת שנוכל לעשות ניתוח נכון של צרכי העסק וכדי שנוכל לבחור עבורו את ממונה הבטיחות הטוב ביותר .

ברשותנו מאגר איכותי של ממוני בטיחות ונותני שירותים שסוננו בקפידה בבדיקות רקע, מקצועיים, בעלי ידע והשכלה במגוון תחומי בטיחות, הממוינים עפ”י ניסיון עבודה והכשרות יעודיות לפי תחומים .

הידע הרחב בתחום הבטיחות אותו צברנו יוכל לאפשר לנו לעזור לכם, ויחסוך זמן, ממון וחיי אדם, מאחר והכרותינו עם התחום גורם לכך שאנו יודעים בדיוק למה אתם זקוקים, ממה כדאי לכם להימנע, מהם הסודות המקצועיים שכדאי להיחשף אליהם ומהו הידע המעודכן ביותר שנוכל לספק עבורכם.

 

תנו לנו למנוע ממכם טעויות יקרות בבחירה לא נכונה של ממוני בטיחות, תנו לנו למנוע ממכם להתפשר,עולם הבטיחות הוא הבית שלנו, אנו מכירים אותו על בוריו והאנשים האיכותיים החרוצים והמקצועיים אותם אתם צריכים ,נמצאים אצלנו!

 

 בברכת תרבות בטיחות,                  

 SAFETY OFFICER